Cześć,

W tej części mojego bloga będą działy się rzeczy niemożliwe. Masz wyjątkową i niepowtarzalną okazję przeczytać wstęp do czegoś większego. Format o jakim nawet mi się nie śniło. Poznaj przygody Nathana, młodego blogera, który próbuje rozkminić o co chodzi w dorosłym życiu i jak się do niego zabrać. Chłopak nie bardzo wie czego chce od życia, ale jedno jest pewne chce blogować i przekazywać swoje przemyślenia i zajawki szerszej publiczności.


Czy pomożesz Nathanowi przejść przez piekło życia w miejskiej dżungli? To Ty masz duży wpływ na losy chłopaka. Możemy razem stworzyć tę historię, musicie tylko chcieć.


Milego czytania.

10:51:00

O mnie

Witaj, wkroczyłeś w strefę Kappacofe z której już nie ma wyjścia!!!

Jestem Karolina i bardzo się cieszę, że tu jesteś.

Jestem studentką biznesu międzynarodowego i pełnoetetowym poszukiwaczem przygód.

Lubię działać dlatego powstał ten blog. Chcę rozwijać swój warsztat pisarski. Dlatego właśnie Ty jesteś najważniejszą tutaj osobą. Chcę zachęcić Cię do dawania mi wskazówek, komentowania i szerzenia moich treści.

Blog nie ma jeszcze sprecyzowanej tematyki, ale obiecuję Ci nie będziesz się tu nudzić.

Planuję, wiele serii tematycznych,  by urozmaicić wątki poruszane tutaj.

Moja głowa jest pełna pomysłów, przez co czasem cierpię na bezsenność by planować kolejne czynności.Mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba i zostaniesz ze mną na dłużej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 kappacofe , Blogger